Treść artykułu

Koszulki z papieru z niebieskimi krawatami. Jedna z nich ma krawat w kolorze pomarańczowym. Ludzka dłoń sięga po tę koszulkę.

Praca w „Klimczoku” czeka na ciebie!

Polski Związek Niewidomych poszukuje kandydata do Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego Polskiego Związku Niewidomych „Klimczok” w Ustroniu Morskim na stanowisko:

Dyrektora Zarządzającego

Miejsce pracy: Ustronie Morskie, ul. Okrzei 1 (woj. zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków :

  • bieżące zarządzanie Ośrodkiem Leczniczo-Rehabilitacyjnym,
  • realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez Zarząd,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki,
  • opracowanie i aktualizowanie wieloletniej strategii firmy,
  • przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych,
  • przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji dotyczących kierunków nowych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku lokalnym,
  • efektywne zarządzanie zespołem.

 Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zespołem pracowniczym,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
  • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie placówek rehabilitacyjnych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji zarówno z podległym personelem, jak i klientami,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i reagowania w trudnych sytuacjach,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę cywilnoprawną/działalność gospodarczą z możliwością umowy o pracę,
  • ambitną i interesującą pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość zamieszkania na terenie ośrodka.

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesłanie swojego CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres rekrutacja@pzn.org.pl do 15.12 br.

Fot. Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Klimczok”