Władze naczelne Związku XVIII kadencji

1. Skład Zarządu Głównego:

Prezes Zarządu Głównego:

  • Andrzej Brzeziński (członek zwyczajny Okręgu Mazowieckiego, pracownik Instytutu Tyflologicznego PZN)

Wiceprezesi Zarządu Głównego:

  • Elżbieta Brambor (prezes Okręgu Wielkopolskiego),
  • Wojciech Czajkowski (dyrektor Okręgu Świętokrzyskiego),
  • Ilona Juszczyk (wiceprezes Okręgu Śląskiego),
  • Piotr Kopyciński (Okręg Kujawsko-Pomorski).

Sekretarz generalny Zarządu Głównego:

  • Izabela Hawryłow – (Instytut Tyflologiczny PZN)

***

Honorowy Prezes Zarządu Głównego:

  • Anna Woźniak-Szymańska

Członkowie Zarządu Głównego:

Okręg Dolnośląski

  • Barbara Lindenau-Bryja
  • Elżbieta Lipińska

Okręg Kujawsko-Pomorski

  • Izabela Wasilewska
  • Anna Kruczkowska

Okręg Lubelski

  • Dorota Krać
  • Zbigniew Nastaj

Okręg Lubuski

  • Elżbieta Czerwonka
  • Ewa Kołtko

Okręg Łódzki

  • Iwona Jendrys
  • Lucyna Góra

Okręg Małopolski

  • Ryszard Fraś
  • Adam Piskór

Okręg Mazowiecki

  • Monika Twardowska
  • Krzysztof Stefaniak-Sujewicz

Okręg Opolski

  • Krystyna Pacholik
  • Andrzej Kużdżał

Okręg Podkarpacki

  • Ryszard Cebula
  • Małgorzata Przyboś

Okręg Podlaski

  • Rafał Gawkowski
  • Krystyna Korolczuk

Okręg Pomorski

  • Krystyna Dzióbek
  • Ewa Redzimska

Okręg Śląski

  • Sebastian Biały
  • Jerzy Janas

Okręg Świętokrzyski

  • Mirosław Szymczyk
  • Izabela Wałęga

Okręg Warmińsko-Mazurski

  • Marta Łożyńska
  • Janina Maksymowicz

Okręg Wielkopolski

  • Magdalena Orzeszko

Okręg Zachodniopomorski

  • Lech Borucki
  • Józef Małosek

Przewodnicząca Głównej Komisji Rewizyjnej:

  • Elżbieta Bania (Okręg Małopolski)

Członkowie:

Okręg Dolnośląski

  • Ryszard Kosior

Okręg Kujawsko-Pomorski

  • Andrzej Sargalski

Okręg Lubelski

  • Alicja Walczuk

Okręg Lubuski

  • Anna Iwaniuk

Okręg Łódzki

  • Zbigniew Walczak

Okręg Małopolski

  • Ewa Jędryka

Okręg Mazowiecki

  • Ryszard Pożar

Okręg Opolski

  • Jerzy Zawór

Okręg Podkarpacki

  • Maria Okulska

Okręg Podlaski

  • Stanisław Chadukiewicz

Okręg Pomorski

  • Maria Wal-Piłasiewicz

Okręg Śląski

  • Antoni Szczuciński

Okręg Świętokrzyski

  • Marek Simla

Okręg Warmińsko-Mazurski

  • Krystyna Krajewska

Okręg Wielkopolski

  • Janusz Krystecki

Okręg Zachodniopomorski

  • Krystyna Nowak