Promyczek

„Promyczek” to dwumiesięcznik, czasopismo dla dzieci młodszych, w wieku 0-12 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Promyczku” dzieci znajdą treści zarówno edukacyjne, jak i bajki czy wierszyki. Nasi autorzy to uznani twórcy opowiadań dla dzieci, przyrodnicy, pedagodzy. Staramy się, by nasze teksty były napisane prostym, ale bogatym językiem, i przekazywały treści odpowiednie dla tej grupy wiekowej.

Zaprenumeruj Promyczek w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Promyczek" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Podając adres e-mail i klikając przycisk „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Polskiego Związku Niewidomych Instytut Tyflologiczny z siedzibą w Warszawie („PZN”) biuletynu/czasopisma drogą e-mailową. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest PZN. Podany adres e-mail będzie przetwarzany w celu przesyłania biuletynu/czasopisma drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Na okładce mężczyzna obejmuje psa przewodnika.

Pochodnia

Okładka czasopisma "Promyczek" nr 1 - na niej ilustracja: trzy koty bawią się kłębkiem wełny. Pod spodem hasło: Kici, kici... Miau!

Promyczek

Okładka "Pod lupa" nr 1. Na niej: obejmująca się para: dziewczyna i chłopak. Oboje mają dłuższe kręcone włosy. Dziewczyna ubrana jest w spódniczkę i kurtkę jeansową. Chłopak ma na sobie spodnie, koszulkę w kwiaty i żółtą kurtkę z kapturem. Na twarzy ma okulary. Pod spodem hasła: 1. Destrukcyjne relacje - dlaczego to robimy? 2. Muzyczna baśń Hani Rani o życiu i śmierci 3. Dla kinomaniaków: jest "Diuna: Część druga"!

Pod lupą

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny PZN

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo