Promyczek

„Promyczek” to czasopismo dla dzieci młodszych, w wieku 0-12 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Promyczku” dzieci znajdą treści zarówno edukacyjne, jak i bajki czy wierszyki. Nasi autorzy to uznani twórcy opowiadań dla dzieci, przyrodnicy, pedagodzy. Staramy się, by nasze teksty były napisane prostym, ale bogatym językiem, i przekazywały treści odpowiednie dla tej grupy wiekowej.

Zaprenumeruj Promyczek w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Promyczek" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Okładka Pochodni nr 6

Pochodnia

Okładka lutowego numeru Promyczka. Na obrazku są zwierzęta: nosorożec, foka, dwa pingwiny, piesek. Pod ilustracją znajduje się napis Niesamowity świat zwierząt. Okładka w szaro-żółtych kolorach.

Promyczek

Okładka lutowego numeru "Światełka". Zdjęcie przedstawia dwie uśmiechnięte nastolatki; obejmują się. Obie na głowach mają czapki - jedna żółtą, druga czerwoną. Nad zdjęciem znajduje się żółty napis Światełko, a w prawym dolnym roku trzy kolorowe paski z napisami: Mania doskonałości, Siła umysłu, Zdalna pomoc. Całość w fioletowo-żółto-białej kolorystyce.

Światełko

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny Pochodni

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo