Promyczek

„Promyczek” to dwumiesięcznik, czasopismo dla dzieci młodszych, w wieku 0-12 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Promyczku” dzieci znajdą treści zarówno edukacyjne, jak i bajki czy wierszyki. Nasi autorzy to uznani twórcy opowiadań dla dzieci, przyrodnicy, pedagodzy. Staramy się, by nasze teksty były napisane prostym, ale bogatym językiem, i przekazywały treści odpowiednie dla tej grupy wiekowej.

Zaprenumeruj Promyczek w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Promyczek" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Okładka Pochodni nr 6/2022. Na głównym zdjęciu młoda kobieta z kilkuletnią dziewczynką. Obie się uśmiechają, a na głowie mają czerwone czapki św. Mikołaja.

Pochodnia

okładka "Promyczka" nr 6/2022: na niej bałwan przebrany za św. Mikołaja ma worek pełen marchewek, przed nim stoją dwa zające i czekają na marchewki, za nimi w tle choinka, a pod spodem napis "Idą święta!"

Promyczek

okładka "Pod lupą" nr 6/2022: na niej dziewczyna w czerwonym golfie, uśmiecha się i trzyma duży, biały prezent z czerwoną kokardą, za nią choinka z białymi i czerwonymi bombkami

Pod lupą

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny PZN

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo