Pod lupą

„Pod lupą” (dawniej „Światełko”) to czasopismo dla dzieci starszych, w wieku 12-18 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Pod lupą” poruszamy tematy ważne dla młodzieży – zarówno trudne, takie jak depresja, hejt czy rywalizacja, jak i lekkie – muzyka, literatura czy podróże. Wśród naszych autorów są psychologowie, nauczyciele, a także same nastolatki. Treść czasopisma dopasowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży z dysfunkcją narządu wzroku.

Zaprenumeruj Pod lupą w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Pod lupą" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Podając adres e-mail i klikając przycisk „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Polskiego Związku Niewidomych Instytut Tyflologiczny z siedzibą w Warszawie („PZN”) biuletynu/czasopisma drogą e-mailową. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest PZN. Podany adres e-mail będzie przetwarzany w celu przesyłania biuletynu/czasopisma drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Na okładce mężczyzna obejmuje psa przewodnika.

Pochodnia

Okładka czasopisma "Promyczek" nr 1 - na niej ilustracja: trzy koty bawią się kłębkiem wełny. Pod spodem hasło: Kici, kici... Miau!

Promyczek

Okładka "Pod lupa" nr 1. Na niej: obejmująca się para: dziewczyna i chłopak. Oboje mają dłuższe kręcone włosy. Dziewczyna ubrana jest w spódniczkę i kurtkę jeansową. Chłopak ma na sobie spodnie, koszulkę w kwiaty i żółtą kurtkę z kapturem. Na twarzy ma okulary. Pod spodem hasła: 1. Destrukcyjne relacje - dlaczego to robimy? 2. Muzyczna baśń Hani Rani o życiu i śmierci 3. Dla kinomaniaków: jest "Diuna: Część druga"!

Pod lupą

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny PZN

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo