Pod lupą

„Pod lupą” (dawniej „Światełko”) to czasopismo dla dzieci starszych, w wieku 12-18 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Pod lupą” poruszamy tematy ważne dla młodzieży – zarówno trudne, takie jak depresja, hejt czy rywalizacja, jak i lekkie – muzyka, literatura czy podróże. Wśród naszych autorów są psychologowie, nauczyciele, a także same nastolatki. Treść czasopisma dopasowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży z dysfunkcją narządu wzroku.

Zaprenumeruj Pod lupą w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Pod lupą" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Na okładce Andrzej Brzeziński, nowy prezes PZN. Uśmiecha się do obiektywu

Pochodnia

okładka Promyczka nr 6/2021; chłopiec stoi i trzyma prezent, który dostał od św. Mikołaja, za nimi stoi choinka, pod którą siedzi kot i chce strącić bombkę; dużo gwiazd naokolo, na dole podpis "Magia świąt"

Promyczek

okładka Pod lupą nr 6/2021, nastolatka opiera się o samochód, na dachu którego jest choinka i prezenty, na masce siedzi obok niej pies, dziewczyna uśmiecha się

Pod lupą

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny PZN

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo