Treść artykułu

Osoba przegląda jakieś materiały w komputerze

Praca szuka człowieka. Poszukujemy informatyka

Polski Związek Niewidomych Instytut Tyflologiczny Zakład Pracy Chronionej poszukuje do swojej siedziby w Warszawie ul. Konwiktorska 9 kandydata na stanowisko:

INFORMATYK

Zakres obowiązków:
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania komputerowego,
  • instalacja i konfiguracja specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania dla osób z niepełnosprawnością narządu wzroku,
  • przyjmowanie zgłoszeń oraz rozwiązywanie problemów w zakresie wsparcia technicznego,
  • bieżący monitoring systemów IT – nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek,
  • efektywne zarządzanie siecią informatyczną,
  • archiwizacja danych firmowych,
  • odzyskiwanie utraconych danych,
  • zakup i inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z administratorem danych w zakresie ochrony dostępu do danych,
  • wspomaganie pracy pozostałych informatyków.
Oczekiwania:
  • wiedza i doświadczenie w zakresie infrastruktury stacji roboczych i środowisk serwerowych,
  • wiedza na poziomie administratora w zakresie systemów operacyjnych Microsoft Windows, oprogramowania MS Office/Office365,
  • podstawowa wiedza na temat środowisk chmurowych,
  • praktyczna wiedza w zakresie sieci komputerowych LAN/WAN,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi na adres: rekrutacja@pzn.org.pl z dopiskiem „informatyk” do  31.07.2023 r.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO: https://pzn.org.pl/wp-content/uploads/2020/04/rekrutacja.pdf.

Fot. Pixabay