Treść artykułu

Dłonie masażysty wykonują masaż pleców.

Oferta pracy – masażysta poszukiwany

Gabinet Masażu Venezia poszukuje pracownika na stanowisko: masażysty/masażystki. Oferta skierowana jest do osób niewidomych i słabowidzących.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (3/4 etatu)

Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Wymagane wykształcenie: technik masażysta lub wyższe kierunkowe

Miejsce pracy: Osiedle Na Wzgórzach 17A/39, Kraków

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie masaży klasycznych, leczniczych, sportowych, relaksacyjnych, liftingujących, limfatycznych etc.,
  • znajomość oferty gabinetu, wykonywanie podstawowych zabiegów rehabilitacyjnych,
  • dbanie o stanowisko pracy.

Mile widziane osoby niewidome i słabowidzące.

Godziny pracy: dla osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności.

Osobom niewidomym lub niedowidzącym w razie potrzeby zapewniona jest pomoc na stanowisku pracy.

Praca na 2 zmiany: poniedziałek/środa, piątek – godz. 10.00–15.00, wtorek i czwartek – godz. 15.00–20.00.

Mile widziane: doświadczenie w zawodzie

Informacje dodatkowe: gabinet dostosowany jest do pracy dla osób niewidomych

Pracodawca oferuje:

  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • stałe zatrudnienie na umowie o pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wysłanie informacji o stopniu niepełnosprawności (orzeczenia) i CV ze zdjęciem na adres e-mail: gabinet@masazvenezia.pl.

Gabinet masażu Venezia

Osiedle Na Wzgórzach 17A/39, 31-723 Kraków

Więcej informacji na stronie: www.masazvenezia.pl.

Fot. Unsplash