Treść artykułu

Sala szkoleniowa. Ludzie odwróceni tyłem do fotografa siedzą na krzesełku.

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt ADD@ME!

W dniu 19 października br. PZN organizuje spotkanie podsumowujące i upowszechniające działania w projekcie ADD@ME (Ambassadors of Diversity and non-Discrimination @ new Methods in non-formal Education). Uwaga wcześniejsza data wydarzenia została zmieniona.

W trakcie wydarzenia przedstawimy działania oraz produkty zrealizowane w ramach projektu. Jednym z nich jest gra quizowa online dotycząca niepełnosprawności, dostępna w siedmiu językach: angielskim, francuskim, greckim, hiszpańskim, polskim, rumuńskim i włoskim.

Przypominamy, że projekt ADD@ME jest realizowany od początku listopada 2020 r. do końca października br., w partnerstwie z organizacją z Włoch, Belgii, Grecji, Hiszpanii oraz Rumunii.

Jednym z działań projektu było przygotowanie młodych osób z dysfunkcją narządu wzroku do samodzielnej realizacji warsztatów podnoszących świadomość społeczną w zakresie niepełnosprawności.

Spotkanie odbędzie się o godz. 11.00–13.30 w siedzibie PZN-u przy ul. Konwiktorskiej 9, w Tyflogalerii.

Do udziału zapraszamy szczególnie wszystkie osoby zainteresowane tematem podnoszenia świadomości społecznej o osobach niepełnosprawnych, szczególnie z dysfunkcją narządu wzroku.

Osoby zainteresowane wydarzeniem powinny zgłosić swoją obecność, wysyłając wiadomość na adres e-mail: alemanczyk@pzn.org.pl. Na zgłoszenia czekamy do końca września br.

Więcej informacji na temat spotkania upowszechniającego oraz szczegółowy program przekażemy wkrótce!

Projekt ADD@ME jest dofinansowany ze środków europejskiego programu Erasmus+.

 

Fot. Centrum Komunikacji