Treść artykułu

Trzy maseczki ochronne leżące w rządku.

Zamów maseczkę lub kombinezon z ZAZ w Olsztynie!

W związku z pandemią koronawirusa Zakład Aktywności Zawodowej PZN w Olsztynie rozpoczął szycie maseczek i kombinezonów ochronnych. Oferta jest dostępna dla każdego zainteresowanego. Co ważne, od 16 kwietnia 2020 wchodzą w życie regulacje nakazujące zakrywanie nosa i ust wszystkim osobom przebywającym poza swoim miejscem zamieszkania.

W ofercie zakładu są maseczki ochronne zakrywające usta i nos z troczkami lub gumką na uszy, wykonane z jednej warstwy 100% bawełny. Maseczkę można wygotowywać – nadaje się do wielokrotnego wykorzystania. Cena 5 zł brutto z gumką, 5,50 zł brutto z troczkami.

Maseczka ochronna z troczkami. Maseczka ochronna z gumką.

 

 

 

 

 

 

Dostępne są również kombinezony wykonane z materiału wodoodpornego, w rękawach i nogawkach mają gumkę, w kapturze gumkę kapeluszową, są zapinane na rzep. Cena brutto: 150 zł.

Mamy duże zainteresowanie naszą ofertą, tym bardziej że jest konkurencyjna cenowo. Zapraszamy cały czas do zakupu naszych wyrobów. Zamówienia złożył już Zarząd Główny i część kół PZN. Realizujemy też zamówienia wewnętrzne dla ośrodka mieszkalno-rehabilitacyjnego „Labirynt” czy Środowiskowego Domu Samopomocy, które mieszczą się tu pod tym samym adresem mówi Mariusz Gruźlewski, kierownik ZAZ w Olsztynie.

Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 604 194 819, 609 591 072 lub na adres e-mail: zazolsztyn@wp.pl.

Kobieta w pomarańczowym kombinezonie stoi przodem Kobieta w pomarańczowym kombinezonie stoi tyłem

 

 

 

 

 

 

Fot. ZAZ w Olsztynie