Treść artykułu

Zaproszenie na koncert charyzmatycznego Maroša Bangi

Polski Związek Niewidomych we współpracy z Instytutem Słowackim zaprasza na koncert charyzmatycznego śpiewaka i muzyka Maroša Bangi. Gościnnie wystąpi również Patrycja Malinowska. Wydarzenie odbędzie się 29 listopada br. o godz.18.00 w siedzibie PZN w Warszawie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Maroš Bango występował z największymi sławami słowackiej sceny muzycznej. Uznanie zyskał, dzięki swojemu wielkiemu talentowi i umiejętnościom, które sam szlifował. Niewidomy artysta gra na kilku instrumentach muzycznych, sam komponuje i pisze teksty, a jego głos ma niesamowitą, bogatą barwę. Muzyka i śpiew są całym jego światem.

Gość wydarzenia Patrycja Malinowska od dzieciństwa rozwijała swój talent wokalny, brała udział w wielu koncertach i konkursach. W 2010 r. grała w musicalu „Drogi życia”, który zajął pierwsze miejsce na międzynarodowym festiwalu w San Remo. W 2013 r. wystąpiła w telewizyjnym programie talent show „Must Be The Music”. Była również laureatką II Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych w Opolu w 2021 r. To tylko niektóre z jej osiągnięć. Plakat promujący koncert

Koncert odbędzie się 29 listopada o godz.18.00 w sali 48, II piętro, w siedzibie PZN-u przy ul. Konwiktorskiej 9 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Instytut Słowacki w Warszawie