Dłonie dwóch osób w uścisku

Wolontariusz potrzebny od zaraz

Pani Agnieszka z Warszawy szuka wolontariusza do pomocy i wspólnego spędzania wolnego czasu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Komunikacji PZN lub wysłanie wiadomości bezpośrednio na adres mailowy pani Agnieszki. Poniżej pełna treść ogłoszenia.

„Dzień dobry,

mam na imię Agnieszka, mam 36 lat i mam bardzo duże kłopoty ze wzrokiem. Mimo to jestem osobą w miarę dobrze zrehabilitowaną, aktywną zawodowo. Są jednak sytuacje, w których pomoc osoby widzącej jest niezbędna, np. wyjście na spacer do parku, kina, teatru, na koncert, zakupy w centrum handlowym oraz dotarcie na dodatkowe zajęcia. Szukam osoby, osób, w podobnym wieku do mojego, które chciałby towarzyszyć mi przy różnych aktywnościach. Najczęściej takiego wsparcia potrzebuję w weekendy. Jeszcze kilka słów o mnie, jestem bardzo pozytywną osobą, przeważnie zawsze uśmiechniętą. Kiedy mogę, sama pomagam innym, choć czasem sama tej pomocy potrzebuję. Mieszkam w Warszawie!

Jeśli chcesz mnie poznać i być dla mnie wsparciem podczas moich różnych aktywności, zapraszam do kontaktu ze mną: wolontariatzaga@yahoo.com lub z Centrum Komunikacji PZN: centrumkomunikacji@pzn.org.pl. Do zobaczenia!”