Oko ludzkie.

Bezpłatne badania w kierunku jaskry w Przychodni PZN!

Zbliża się Światowy Tydzień Jaskry. W tym roku odbędzie się w dniach 10-16 marca. Warszawska Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza PZN, mieszcząca się przy ul. Karmelickiej, zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku jaskry. 

Światowy Tydzień Jaskry to międzynarodowa inicjatywa lekarzy okulistów mająca na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat jaskry oraz zwiększenie jej wykrywalności we wczesnych stadiach zaawansowania.

Bezpłatne badania profilaktyczne są prowadzone w ramach Światowego Tygodnia Jaskry z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Polskiego Związku Niewidomych. Odbędą się w dniach 11-15 marca w przychodni PZN przy ul. Karmelickiej 26 w Warszawie.

Akcja skierowana jest do pacjentów, którzy nie odwiedzili okulisty co najmniej przez rok i nie są chorzy na jaskrę. Skierowanie nie jest wymagane.

Uwaga:

Podczas akcji będzie wykonywana wyłącznie diagnostyka pod kątem jaskry. Lekarze nie będą badali wad refrakcji i dobierali okularów.

Z uwagi na duże zainteresowanie akcją organizatorzy proszą o wcześniejszą telefoniczną rezerwację wizyt pod nr tel. (22) 635 67 02.

Więcej informacji o Światowym Tygodniu Jaskry na: http://tydzienjaskry.pl/dla-pacjenta.