Spacer botaniczno-sensoryczny „Tajemnice Cytadeli”
Muzeum Historii Polski w Warszawie zaprasza na wyjątkowy spacer botaniczno-sensoryczny „Tajemnice Cytadeli”. Będzie to podróż, podczas której uczestnicy odkryją niezwykłe oblicze przyrody ukrytej w sercu zielonej enklawy miasta, a także miejscu o bogatej historii.
Podczas spaceru uczestnicy będą wąchać, dotykać, przyglądać się unikatowej florze, drzewom, które szumią echami przeszłości. To wydarzenie bez barier. Trasa jest dostosowana do potrzeb osób z utrudnieniami w poruszaniu się. Muzeum zapewnia wózki i chodziki.
- Kiedy? 12 lipca (sobota), 23 lipca (środa), 9 sierpnia (sobota), godz. 10.00.
- Gdzie? Teren Cytadeli Warszawskiej, zbiórka w holu głównym Muzeum Historii Polski.
- Dojazd do muzeum można sprawdzić tu: https://muzhp.pl/wizyta#anchor-382.
- Koszt: bezpłatnie. Liczba miejsc ograniczona.
- Czas trwania: 90 minut.
- Wejściówki w kasie lub na stronie: https://sklep.muzhp.pl/rezerwacja/termin.html?y=2025&m=7&back=1&idgw=20&idw=122.
Kontakt do koordynatorki ds. dostępności: Katarzyna Szafrańska: e-mail: katarzyna.szafranska@muzhp.pl, tel./sms: 665 556 970.