Treść artykułu

Zdjęcie. Kilka pucharów stojących w rzędzie

Prezes Koła PZN w Chełmnie z nominacją do nagrody

Barbara Knoppek, prezes Koła PZN w Chełmnie, otrzymała nominację Kapituły Redakcji „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego” do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Głosowanie trwa do 12 lutego!

Na Barbarę Knoppek można zagłosować za pośrednictwem strony internetowej „Gazety Pomorskiej”: https://pomorska.pl/p/kandydat/barbara-knoppek%2C1133483 lub wysyłając SMS o treści CDS.170 na numer 72355 (koszt 2,46 zł).

W województwie kujawsko-pomorskim plebiscyt Osobowość Roku 2019 organizują wspólnie: „Gazeta Pomorska”, „Express Bydgoski” i „Nowości Dziennik Toruński”. Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Laureaci regionalni wezmą udział w finale ogólnopolskim i powalczą o tytuł Osobowość Roku Polski 2019 w odpowiednich kategoriach.

Pierwszy etap głosowania – w miastach i powiatach – rozpoczął się 7 stycznia. Potrwa do środy, 12 lutego do 22.00. Osoby, które otrzymają najwięcej głosów, wezmą udział w finale wojewódzkim (14–26 lutego). Natomiast finał ogólnopolski rozpocznie się 28 lutego. Jego laureatów poznamy 11 marca.

Poniżej pełna treść nominacji:

Bydgoszcz, 7 stycznia 2020 r.

Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2019

Szanowna Pani Barbara Knoppek

Niniejszym gratulujemy uzyskania nominacji Kapituły Redakcji „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego” do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

Kapituła doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację w szczególności za zdobycie nagrody starosty chełmińskiego dla osób wyróżniających się w pomocy społecznej oraz pełnienie społecznej funkcji prezesa koła dla niewidomych.. Jesteśmy przekonani, że Czytelnicy naszej gazety chętnie oddadzą głos w plebiscycie.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia publikacji oraz wyników głosowania na stronach naszych serwisów internetowych pod adresami pomorska.pl/osobowosc, expressbydgoski.pl/osobowosc oraz nowosci.com.pl/osobowosc. Prezentacje kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2019 będą ukazywać się także na łamach drukowanych wydań „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości” oraz na naszych fanpage’ach na Facebooku.

W tym roku laureaci tytułów Osobowość Roku z naszego województwa będą mieć także szansę na zdobycie ogólnopolskich wyróżnień. Awansują oni do wielkiego finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Polski 2019.

Pod koniec lutego odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki i nagrody dla laureatów z powiatów i województwa, a do gazety dołączymy prezentujący ich dodatek. Na początku kwietnia odbędzie się wielka ogólnopolska gala plebiscytu, na którą zostaną zaproszeni zwycięzcy w każdej kategorii ze wszystkich województw.

Łączymy wyrazy uznania i szacunku, życząc pomyślności i sukcesów w 2020 roku.

Artur Szczepański

redaktor naczelny „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego”

Wojciech Potocki

redaktor naczelny „Gazety Pomorskiej”

Fot. Unsplash