Treść artykułu

Zespół NaNowo podczas śpiewania

„Kolędowanie z niewidomymi dla Niepodległej” – czas na podziękowania

Czas na podziękowania!

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie artyści, którzy odpowiedzieli „tak” na zaproszenie; którzy z potrzeby serca poświęcili swój czas, żeby się z nami wszystkimi spotkać. Dziękujemy Rafałowi Brzozowskiemu – nie tylko za wykonanie kolęd, ale i czuwanie nad organizacją koncertu (wiemy, że zgranie ponad 30 występujących artystów to niełatwa kwestia!), dziękujemy także pozostałym wokalistom i zespołom: Halinie Frąckowiak, Mateuszowi Ziółko, Annie Bystroń-Jajkiewicz i Marcinowi Jajkiewiczowi, Małgorzacie Szarek, Julicie Bartosiak, zespołowi NaNowo – wszystkim – za piękne, energetyczne, wzruszające, a czasem i niestandardowe wykonania utworów; zespołowi Rband – za cudowne aranżacje muzyczne; Łukaszowi Konopce za udzielenie swojego głosu odczytywanym fragmentom Ewangelii, serdeczne podziękowania także dla Tomasza Wolnego – za profesjonalne, ale także pełne uśmiechu poprowadzenie koncertu.

Odrębne podziękowania dla naszych współorganizatorów: Biura Programu Niepodległa oraz Parafii św. Antoniego z Padwy. Wyszło pięknie!

Słowo „dziękujemy!” należy się także zaangażowanym w organizację całego przedsięwzięcia pracownikom PZN i Instytutu Tyflologicznego, którzy w ostatnich dniach poświęcali nierzadko także i swój prywatny czas na to, żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Bez Waszego wsparcia także by się nie udało!

Koncert „Kolędowanie z niewidomymi dla Niepodległej” objął Patronatem Honorowym Prezydent RP Andrzej Duda: http://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,1533,minister-wojciech-kolarski-na-koncercie-koledowanie-z-niewidomymi-dla-niepodleglej.html