Treść artykułu

Stół ze świątecznym poczęstunkiem i zapaloną świecą

Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych

Duszpasterstwo Niesłyszących i Niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza na Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych w piątek 13 stycznia 2023 roku o godz. 10.00. Spotkanie rozpocznie się uroczystą mszą świętą w Katedrze Wrocławskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela.

Mszy będzie przewodniczył ks. Paweł Cembrowicz, proboszcz parafii katedralnej we Wrocławiu. Po mszy uczestnicy spotkają się w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, który jest tuż obok katedry. Tam odbędzie się druga część spotkania. Rozpocznie się ona od wspólnego kolędowania, po którym uczestnicy zostaną zaproszeni na poczęstunek − pyszne pierogi oraz barszcz. Spotkanie zakończy się ok. godz. 13.00.

Osoby, które chcą uczestniczyć w tym spotkaniu, powinny zgłosić swój udział do 4 stycznia 2023 roku. Chętni mogą zapisać się telefonicznie (tel. 690 502 670) lub mailowo (kontakt@fonis.pl). Jeśli są chętni do włączenia się w organizację (przygotowanie dekoracji, czytanie lub śpiew w kościele, występ w części artystycznej, itp.) koniecznie powinni powiadomić o tym przy zapisach.

Koszt uczestnictwa wynosi 11 zł. Opłatę należy uiścić na miejscu. Przy wejściu do katedry będzie ustawiony punkt recepcyjny, w którym będą dyżurować wolontariusze Fundacji FONIS. To tam należy potwierdzić swoją obecność, dokonać wpłaty, a także odebrać wejściówkę na drugą część spotkania.