Treść artykułu

starsza osoba siedzi, za nią fizjoterapeuta naciska rękami na jej plecy; widzimy tylko ciała od szyi w dół, nie widać twarzy osób

Bezpłatna rehabilitacja osób niepełnosprawnych w NCM Okoklinik Warszawa

NCM OKOKLINIK od stycznia 2021 świadczy pełny zakres usług rehabilitacji ruchowej dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim i umiarkowanym. Skorzystanie z tej oferty nie wymaga skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

W ofercie są takie zabiegi jak: pole magnetyczne, tens, krioterapia, laser, lampa solux, ultradźwięki, diatermia  krótkofalowa, ćwiczenia indywidualne z kinezyterapeutą, ćwiczenia: czynne wolne, izometryczne, w odciążeniu, samowspomagane, masaż leczniczy, wyciągi. Warunkiem wstępnego zakwalifikowania się do korzystania ze świadczeń w programie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim albo umiarkowanym bądź orzeczenia równoważnego potwierdzonego odpowiednimi dokumentami. Świadczenia są realizowane od razu i bez kolejek.  Co ważne, skorzystanie ze świadczeń NFZ darmowej rehabilitacji ruchowej nie wymaga skierowania od lekarza POZ. Korzyścią dla osób, które skorzystają z zabiegów fizjoterapeutycznych może być podjęcie lub utrzymanie aktywności zawodowej i społecznej.

Informacje i rejestracja:

Okoklinik Warszawa – Ursus

Władysława Jagiełły 2 lok. 2

01-495 Warszawa

tel. do rejestracji: 22 290 00 99

 

Fot. Shutterstock