Treść artykułu

Święty Mikołaj wręcza prezent małemu chłopcu.

Zostań Mikołajem i przynieś prezenty dla uczniów

Zespół szkół i placówek przy ul. Tynieckiej w Krakowie zaprasza osoby zainteresowane do udziału w Akcji Mikołajkowej. Uczniowie niewidomi i słabowidzący piszą listy do Mikołaja, a chętni mogą zrealizować ich marzenia i przynieść prezenty pod choinkę. Uśmiech i radość dzieci jest bezcenna.

Ideą akcji jest zbiórka prezentów od Mikołaja dla dzieci szkoły podstawowej w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie.

Zasady przedstawiają się następująco. Najpierw należy wybrać list spośród umieszczonych tutaj: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1bPoCj-XbXEDIKd-d8VhTKPNwk_G4cNP5?fbclid=IwAR30luYdoWV9oVhRC0MsNebQUrB1j3yVCKtp22qKxAJOiZkyCEON-bI6k_0. Następnie wypełnić formularz na stronie:  https://forms.gle/cizmLMjPRD3FUu1T9. Zarezerwowany list będzie oznaczony otwartą kopertą.

Po rezerwacji osoba otrzyma wiadomość od elfa na podany przez siebie adres e-mail z załączonym skanem listu, który wybrała. Osoby niewidome, które nie będą mogły odczytać treści obrazka, proszone są o kontakt – elfy pomogą uporać się z tym zadaniem.

Opisane numerem listu paczki należy dostarczyć do 29 listopada br. bezpośrednio do centrum (portiernia czynna całą dobę) lub wysłać pocztą/kurierem na podany adres (taką wysyłkę należy potwierdzić telefonicznie +48 692 293 444 lub na adres e-mail:debskaan@gmail.com i nadać ją możliwie wcześnie).

Adres: Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków

Kontakt: tel. +48 692 293 444, adres e-mail: debskaan@gmail.com

Źródło: Facebook ZSiP „Tyniecka nasze sprawy”