Treść artykułu

Zaproszenie na „Koncert w Ciemności” w Wilanowie

W ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, organizowany jest 30 stycznia o godz.18.00 „Koncert w Ciemności” w Centrum Kultury Wilanów w Warszawie. Bezpłatne wejściówki można odbierać u organizatora. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora Artura Sychowskiego są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Muzyka podczas spektaklu jest tworzona przez artystę pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo, a słuchacze mogą w pełni doświadczyć muzyki.

Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Wykorzystuje wszechświat jako inspirację do pracy twórczej.

Bezpłatne wejściówki na koncert można otrzymać od 24 stycznia w placówkach Centrum Kultury Wilanów. Dla osób niewidomych i słabowidzących są specjalnie odłożone miejscówki na hasło: CKW. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.

Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3, tel. 22 651 98 20
Koncert w Ciemności, 30.01.2022 (niedziela), godz. 18.00

 

Plakat reklamowy koncertu