Światełko

„Światełko” to czasopismo dla dzieci starszych, w wieku 12-18 lat. Wydawane jest w trzech wersjach: elektronicznej (html), w druku powiększonym i w brajlu. W „Światełku” poruszamy tematy ważne dla młodzieży – zarówno trudne, takie jak depresja, hejt czy rywalizacja, jak i lekkie – muzyka, literatura czy podróże. Wśród naszych autorów są psychologowie, nauczyciele, a także same nastolatki. Treść czasopisma dopasowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży z dysfunkcją wzroku.

Zaprenumeruj Światełko w wersji elektronicznej

Aby zaprenumerować "Światełko" w wersji elektronicznej, podaj poniżej swój adres e-mail. Otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie chęci prenumeraty pisma.

Prenumerata wersji elektronicznej jest bezpłatna

Okładka Pochodni nr 6

Pochodnia

Okładka lutowego numeru Promyczka. Na obrazku są zwierzęta: nosorożec, foka, dwa pingwiny, piesek. Pod ilustracją znajduje się napis Niesamowity świat zwierząt. Okładka w szaro-żółtych kolorach.

Promyczek

Okładka lutowego numeru "Światełka". Zdjęcie przedstawia dwie uśmiechnięte nastolatki; obejmują się. Obie na głowach mają czapki - jedna żółtą, druga czerwoną. Nad zdjęciem znajduje się żółty napis Światełko, a w prawym dolnym roku trzy kolorowe paski z napisami: Mania doskonałości, Siła umysłu, Zdalna pomoc. Całość w fioletowo-żółto-białej kolorystyce.

Światełko

Nasze Dzieci

Biuletyn informacyjny Pochodni

Biuletyn

Wydawanie czasopism i biuletynu jest współfinansowane ze środków PFRON
PFRON Logo