Treść artykułu

Osoby idą aleją na spacer

Wakacyjny spacer po Jazdowie

8 sierpnia w godz. 16.00-17.30 odbędzie się wielozmysłowy spacer po Jazdowie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku. Uczestnicy poznają historię Osiedla Jazdów, architekturę domków fińskich i otaczającą je przyrodę.

Spacer poprowadzi Fundacja Wielozmysły – inicjatywa włączająca osoby z niepełnosprawnościami oraz grupy wykluczone w odbiór oraz tworzenie sztuki. Organizatorem wydarzenia jest natomiast Fundacja Kultury bez Barier. Rejestracja: https://bit.ly/spacerAD-wspolne-popoludnia. W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt pod adresem: rezerwacje@kulturabezbarier.org. Ze względu na aktualne wymogi sanitarno-epidemiologiczne wszyscy uczestnicy będą musieli wypełnić oświadczenie o świadomości zagrożenia.

Miejsce spotkania: furtka na rogu Parku Ujazdowskiego – plac na Rozdrożu, skrzyżowanie al. Ujazdowskich i al. Armii Ludowej.

Jeśli istnieje potrzeba odebrania uczestnika z okolicznego przystanku lub wskazanego miejsca w centrum Warszawy, można to zgłosić pod numerem telefonu 697 728 691 lub elektronicznie info@wielozmysly.org.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Wspólne popołudnia” organizowanego przez Fundację Kultury bez Barier. Projekt jest współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego m. st. Warszawy w ramach Otwartego Uniwersytetu Jazdów.