„Teatrosfera bez barier” w Lublinie

„Teatrosfera bez barier” w Lublinie

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza na spektakl pt. „Prawda” z audiodeskrypcją, który odbędzie się 2 czerwca o godz. 19.00.

Opis sztuki:

Choć rozpisana na czwórkę bohaterów, opowieść francuskiego dramatopisarza skrywa w swoim wnętrzu bohatera bezosobowego – kłamstwo. To ono, pozostając w opozycji do tytułu sztuki, staje się siłą napędową misternie utkanej intrygi. Niemówienie prawdy, stąpanie po kruchym lodzie uczciwości, sprawdzanie wytrzymałości własnego kręgosłupa moralnego stwarza nieporozumienia, które przynoszą zaskakujący finał. Prawda stanowi swoistą analizę zakamarków ludzkiego sumienia. Trafia do naszej podświadomości, drażni, prowokuje. Czy przy okazji podglądania cudzego życia przez przysłowiową dziurkę od klucza, widz rozpozna w bohaterach samego siebie? W końcu teatr niejednokrotnie czerpał inspiracje z życia…

Rezerwacje są przyjmowane w Biurze Organizacji i Reklamy – mailowo: biuro@teatrosterwy.pl lub telefonicznie: 81 532 44 36. Należy wskazać, że chodzi o spektakl bez barier. Trzeba również sprecyzować, z jakiego typu udogodnień chce się skorzystać.

Bilety w cenie 40 zł można opłacić osobiście lub przelewem – najpóźniej do 29 maja. Kasa jest czynna od wtorku do soboty w godzinach 12.00–19.00 oraz w niedzielę w godzinach: 16.00–19.00.

Teatr im. Juliusza Osterwy

ul. Narutowicza 17, 20-400 Lublin

Fot. N.Kabanow