Rząd czerwonych foteli w teatrze

Spektakl z audiodeskrypcją w TR Warszawa

22 września (niedziela) o godz. 19.00 w TR Warszawa będzie można zobaczyć spektakl „Woyzeck” z audiodeskrypcją i polskimi napisami. To jednak nie wszystko. Dwie godziny przed spektaklem odbędą się warsztaty wprowadzające.

O przedstawieniu:

„Spektakl na motywach dramatu Georga Büchnera, XIX-wiecznego niemieckiego rewolucjonisty, pisarza i przyrodnika. Fabuła „Woyzecka” osnuta jest wokół prawdziwej historii młodego mordercy z Lipska. Büchner sportretował swojego bohatera z niezwykłym współczuciem, ukazał go jako ofiarę okrutnego, bezdusznego społeczeństwa, które depcze każdego, kto nie pasuje do jego norm. Dzieje Woyzecka nie zostały jednak opowiedziane do końca, a tekst znaleziony po śmierci pisarza pozostał we fragmentach. Mimo to, a może właśnie dzięki tej ułomności, »Woyzeck« od ponad wieku uwodzi twórców teatralnych i operowych” – czytamy na stronie TR Warszawa.

Więcej informacji na stronie: http://trwarszawa.pl/spektakle/woyzeck/

22 września 2019 r., warsztaty wprowadzające – godz. 17.00, spektakl – godz. 19.00. Cena biletu: 20 zł. Rezerwacja pod adresem mailowym: anna.rochowska@trwarszawa.pl lub telefonicznie: 533 380 173.

TR Warszawa

ul. Marszałkowska 8
00-590 Warszawa
tel. 22 480 80 00