Treść artykułu

Kobieta siedzi na ławce wewnątrz pomieszczenia z murowanymi ścianami, położyła na ławce wyprostowane nogi, na kolanach trzyma laptopa;

Spektakl „Planeta Einsteina” online z audiodeskrypcją

Już dziś, 27 listopada, w godzinach 17.00–22.00 odbędzie się transmisja online spektaklu „Planeta Einsteina”. Będzie można go obejrzeć na YouTubie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=NRSiGU8LyX8&feature=youtu.be.

Einstein – bo tak wszyscy nazywają Jaśka – ma osiem lat i rodziców fizyków. Właśnie odkryli oni życie pozaziemskie i cała rodzina ma się przeprowadzić na nową planetę. Jednak Einstein nie cieszy się z tego powodu. Chłopiec obawia się nieznanych doświadczeń, nowej szkoły i kolegów, którzy tam na niego czekają. Przeprowadzka jest jednak nieunikniona. Einstein ląduje tam, gdzie nigdy wcześniej nie był. Zyskuje nowych znajomych, a także niezwykłego przyjaciela, który próbuje mu pomóc w akceptacji zmian. Czy chłopcu uda się polubić nową, kosmiczną rzeczywistość? Czy będzie tam szczęśliwy?

Uwaga! Link do przedstawienia będzie aktywny wyłącznie 27 listopada w godzinach 17.00-22.00. Nie będzie możliwości obejrzenia spektaklu w późniejszym terminie.