Treść artykułu

pracownicy firmy Alcon pozują do zdjęcia; obok stoi Andrzej Brzeziński, prezes ZG PZN oraz Krzysztof Wysocki, dyrektor ośrodka w Bydgoszczy

Relaks wśród zieleni – nowy ogród sensoryczny

Już po raz kolejny pracownicy i wolontariusze firmy farmaceutycznej Alcon zaangażowali się w działania społeczne dla naszej organizacji. Tym razem pomagali stworzyć ogród sensoryczny w Bydgoszczy.

Firma Alcon to największy na świecie producent wyrobów medycznych z dziedziny okulistyki. Już niejednokrotnie jej pracownicy chętnie angażowali się w różne działania wspierające Polski Związek Niewidomych. Tym razem był to ogród sensoryczny na terenie Ośrodka Szkolenia i Rehabilitacji PZN w Bydgoszczy. Pod okiem pani Małgorzaty Twardowskiej z firmy In Gremio zajmującej się profesjonalnie ogrodami i terenami zieleni pracownicy i wolontariusze z Alconu spowodowali, że teren wokół naszego Ośrodka stał się piękny, pachnący, pozwalający na relaks i odpoczynek po trudach rehabilitacji. Zdjęcia najlepiej to opiszą. Bardzo, bardzo dziękujemy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Elżbieta Oleksiak

Centrum Rehabilitacji PZN