Treść artykułu

Postacie trzymają się za ręce. Jedna postać ma okulary czarne i laskę. Rysunek symboliczny.

Poszukiwany wolontariusz do organizacji w Belgii

Jest jedno wolne miejsce na wolontariat w Belgii, w Liège, dla osoby z dysfunkcją wzroku w wieku 18-30 lat. Wolontariusz będzie pracował w biurze organizacji VIEWS.

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w projekcie wolontariatu w Belgii, w miejscowości Liège, realizowanym w ramach Europejskiego Korpusu Społecznego. Partnerem PZN w projekcie jest organizacja VIEWS, z którą współpracowaliśmy w ramach wielu projektów. Na wolontariat do Liège może wyjechać osoba niewidoma lub słabowidząca w wieku 18-30 lat. Wymagana jest co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz duża motywacja do nauczenia się języka francuskiego.

Udział w projekcie jest okazją do nauczenia się pracy biurowej w międzynarodowej organizacji pozarządowej oraz pracy przy realizacji różnorodnych międzynarodowych projektów. Planowane rozpoczęcie wolontariatu to luty 2021. Czas pobytu w Liège wynosi 9 miesięcy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 887 62 70 lub kontaktując się mailowo na adres: alemanczyk@pzn.org.pl.

Fot. Shutterstock