Treść artykułu

kobieta siedzi przed maszyną do badania gałek ocznych

Kongres „Zdrowie Polaków” – online o przyszłości okulistyki

Panel ekspercki dotyczący przyszłości okulistyki będzie można wysłuchać online 27 października br. o godz.13.05 na stronie www.kongres-zdrowiepolakow.pl. Temat ten zostanie poruszony podczas prestiżowej konferencji z inicjatywy stowarzyszenia Retina AMD Polska.

Panel dyskusyjny ekspertów będzie transmitowany jutro na kanale 1 na stronie kongresu. W rozmowie będą uczestniczyć: Małgorzata Pacholec, prezes stowarzyszenia oraz prof. Bożena Romanowska-Dixon, prof. Lidia Gil i prof. Maciej Krawczyński. Zaproszeni goście, specjaliści w tej dziedzinie podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat nowych rozwiązań w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wzroku, a także opowiedzą o innowacyjnych terapiach i potrzebach pacjentów.

W ramach Kongresu „Zdrowie Polaków” organizowanego z inicjatywy prof. Henryka Skarżyńskiego odbędą się liczne debaty i panele online. Będzie można się zapoznać nie tylko z przełomowymi osiągnięciami, lecz także z przedstawionymi z zaangażowaniem i troską problemami pacjentów.

Całość programu uzupełnią wykłady konsultantów krajowych w kilkudziesięciu dziedzinach medycyny i wybitnych autorytetów. Celem wszystkich wystąpień jest przekazanie cennych wskazówek, jak dbać o swoje zdrowie, jakie są zalecenia dla pracowników ochrony zdrowia oraz dla każdego obywatela, które wynikają z aktualnego zakażenia COVID-19.

Program kongresu jest transmitowany na stronie www.kongres-zdrowiepolakow.pl. Nagrania będą dostępne w Internecie również po zakończeniu wydarzenia.

Źródło: materiał informacyjny wydarzenia