Treść artykułu

Widok na plażę, która znajduje się w pobliżu Ośrodka PZN "Klimczok".

Wczasy odchudzające w Ośrodku PZN „Klimczok”

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Klimczok” w Ustroniu Morskim zaprasza wszystkie osoby chętne do skorzystania ze zdrowotnych wczasów odchudzających pod okiem doświadczonego dietetyka. Turnusy ruszają na przełomie września i października. Pobyt w „Klimczoku” można rozliczać bonami turystycznymi. 

„Odchudź się zdrowo – zadbaj o swój organizm” – w tym roku pod takim hasłem rozpoczną się jesienne zajęcia w ośrodku leczniczo-rehabilitacyjnym.

– Będą to 14-dniowe turnusy z możliwością dofinansowania, w trakcie których pokażemy naszym kuracjuszom, jak wdrożyć w życie zdrowe nawyki żywieniowe, dbając jednocześnie o odpowiednią aktywność fizyczną. Organizowane przez nas zdrowotne wczasy odchudzające to doskonały sposób nie tylko na utratę wagi i oczyszczanie organizmu z toksyn, lecz także na poprawę zdrowia i samopoczucia oraz przywrócenie naturalnych sił witalnych – tłumaczą pomysłodawcy turnusów.

Podczas zajęć zostanie wprowadzona skuteczna i zdrowa dieta warzywno-owocowa. Organizatorzy zapewniają również różnorodność ćwiczeń zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

– Nowa, szeroka plaża w Ustroniu Morskim będzie miejscem naszych wspólnych ćwiczeń i zabaw. Dodatkowo wprowadzimy gimnastykę w odciążeniu na basenie pod okiem instruktora – wyjaśniają inicjatorzy przedsięwzięcia.

W ciągu 14 dni odbędą się spotkania z dietetykiem, podczas których odpowie on na wiele pytań. Będą też możliwe indywidualne konsultacje i porady. Wieczory zaś przepełnione będą tańcami w kawiarni ośrodka.

Pobyt w „Klimczoku” można rozliczać bonami turystycznymi, które są ważne do 30 września br. Dlatego też organizatorzy zapraszają na letni wypoczynek w lipcu i sierpniu. W tych miesiącach są jeszcze wolne miejsca.

Skorzystajcie z jesiennej oferty w „Klimczoku”. Liczba miejsc ograniczona.

Ośrodek przyjmuje rezerwacje pod nr tel.: 94/35 15 565 lub 797 390 046, 603 419 288, a także drogą mailową: marketing@klimczok.eu.

 

Fot. Centrum Komunikacji