Treść artykułu

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Klimczok w Ustroniu Morskim.

Ośrodek PZN „Klimczok” z nowym numerem telefonu

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN „Klimczok” uruchomił dodatkowy numer telefonu, aby osoby zainteresowane turnusami mogły łatwiej się dodzwonić. Nowy numer to: 797 390 046. Pozostałe numery telefonów to: 94 35 15 565 oraz 603 419 288, adres e-mail: marketing@klimczok.eu. Pod tymi numerami można zasięgnąć informacji.

Ośrodek „Klimczok” położony jest w Ustroniu Morskim, 150 metrów od morza, w pobliżu lasu sosnowego. Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych, szczególnie niewidomych i słabowidzących. W obiekcie znajdują się specjalne udogodnienia m.in.: oznakowanie stopni schodów w kolorze żółtym, kontrastowe oznakowanie korytarzy, barierki prowadzące w ciągach komunikacyjnych, oznakowania brajlowskie drzwi pomieszczeń i gabinetów medycznych, miękkie obicia niebezpiecznych elementów chroniących przed uszkodzeniem ciała, podjazdy, itp.

Ośrodek mieści się w czterokondygnacyjnym budynku, wyposażonym w windę z funkcją mówiącą. Na miejscu znajduje się: jadalnia, kawiarnia, sale do rehabilitacji oraz wykładowe, gabinety zabiegowe, sala gimnastyczna, dyżurka pielęgniarska z całodobową opieką medyczną, kawiarenka internetowa z biblioteką, w której znajduje się bogaty zbiór książek mówionych, w brajlu oraz czarnodruku. Placówka została wyróżniona Certyfikatem Ośrodka Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym. Więcej informacji na stronie: www.klimczok.eu