Kryminał z audiodeskrypcją w Kinie Nowe Horyzonty

Kryminał z audiodeskrypcją w Kinie Nowe Horyzonty

Fundacja KATARYNKA i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na pokaz filmu z audiodeskrypcją i napisami pt. „Ciemno, prawie noc”. Pokaz odbędzie się dwa dni po premierze filmu na ekranach kin: 24 marca o godz. 16.00 w kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 we Wrocławiu.

„Ciemno, prawie noc” to kryminał, thriller w reż. Borysa Lankosza, który powstał na podstawie powieści Joanny Bator. Występują: Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Agata Buzek, Roma Gąsiorowska, Piotr Frączewski, Jerzy Trela, Dawid Ogrodnik, Dorota Kolak.

Opis fabuły:

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor. Nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna.

Pokaz w ramach cyklu „Adapter – kino bez barier” (comiesięczne projekcje w niedzielę o godz. 16).

Osoby z niepełnosprawnościami mogą rezerwować bilety przez Fundację Katarynka pod adresem mailowym: rezerwacje@adapter.pl lub numerem telefonu: 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Cena biletu to 6 zł.