Treść artykułu

Plakat filmowy. W lewym górnym rogu biały napis "Ukryta gra", na dole - 19 stycznia, 16.00, bilet: 6 PLN. Na plakacie scena z filmu. W barze stoją: od lewej - odtwórca głównej roli, aktor Bill Pulman, na środku - Magdalena Boczarska, z prawej - Robert Więckiewicz.

Kino akcji z audiodeskrypcją

Fundacja „Katarynka” przygotowała udogodnienia do filmu „Ukryta gra”. Projekcja odbędzie się 19 stycznia 2020 r. (niedziela) o godz. 16.00 we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Po seansie organizatorzy zapraszają na spotkanie z gościem specjalnym, Robertem Więckiewiczem, który w filmie wciela się w rolę dyrektora Pałacu Kultury i Nauki.

„Ukryta gra” to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Bilety w cenie 6 zł. Wejściówki można zarezerwować przez Fundację „Katarynka” – mailowo: rezerwacje@adapter.pl lub tel. 507 507 129, a także bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Kino Nowe Horyzonty

ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21

50-077 Wrocław

Grafika: Fundacja „Katarynka”