Darmowe lekcje języka hiszpańskiego

Darmowe lekcje języka hiszpańskiego

Z Wolontariatu Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego otrzymaliśmy propozycję darmowych lekcji języka hiszpańskiego dla członków PZN na terenie Warszawskiego Ogrodu.

Zajęcia będzie prowadziła wolontariuszka mgr Karolina Nuria Czępińska, która ma dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie nauczania.

Zajęcia odbywałyby się w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym w godzinach 11:00-12:00 (60 min.) w soboty (zbiórka przy bramie głównej)

Rozpoczęcie zajęć w maju z wykorzystaniem pleneru i ścieżki dydaktycznej dostosowanej dla osób niewidomych.

Ilość kursantów: 5-10 osób (jeżeli nie zbierzemy grupy min. 5 osobowej zajęcia nie wystartują).

Zajęcia od podstaw mające na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i umożliwienie uczestnikom zdobycie pracy dzięki znajomości języka hiszpańskiego.

Jedna osoba musi uczestniczyć od początku do końca zajęć – do końca semestru, z możliwością kontynuacji w przyszłym semestrze. Nie ma możliwości dojścia do grupy w połowie semestru.

Uczestnicy kursu w przedziale wiekowym: 18-30 lat.

WARUNEK KONIECZNY: brak przeciwwskazań zdrowotnych typu alergie na zwierzęta czy rośliny dostępne w ogrodzie.

Harmonogram zajęć

  • Maj: 11, 25
  • Czerwiec: 15, 22, 29
  • Lipiec: terminy do ustalenia z uczestnikami kursu – wolontariuszka Karolina bierze pod uwagę plany wyjazdowe uczestników.

Chętni muszą deklarować obecność w terminach majowych i czerwcowych (bierzemy pod uwagę nagłe okoliczności uniemożliwiające udział w pojedynczych zajęciach).

Uprzejmie proszę o zgłaszanie się do 10 maja 2019 roku na adres mailowy Elżbiety Oleksiak: eoleksiak@pzn.org.pl

Elżbieta Oleksiak
Centrum Rehabilitacji