Kort tenisowy. Za linią końcową boiska rakieta leży na piłeczce do tenisa.

Akademia tenisa ogłasza nabór!

Czy wiesz, że twoje niewidome lub słabowidzące dziecko może zostać tenisistą? I władać rakietą niczym Geralt mieczem? Zapisz go do Akademii Tenisa Niewidomych i Słabowidzących! Tu rozwinie skrzydła.

Akademia Tenisa Niewidomych i Słabowidzących zaprasza dzieci i młodzież z dysfunkcją wzroku na bezpłatne zajęcia z blind tenisa w ramach projektu ,,Rakiety ATNIS”. Treningi będą odbywały się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabowidzących przy ul. Koźmińskiej 7 w Warszawie oraz w OSiR AS przy ul. Skarżyńskiego 6A (terminy do ustalenia).

Uczniowie Akademii będą trenować pod okiem certyfikowanego trenera tenisa ziemnego, mającego doświadczenie w pracy z osobami z dysfunkcją wzroku. – Chcemy, by dzieci aktywnie spędzały czas i dobrze się bawiły! – mówi pomysłodawca przedsięwzięcia, Robert Zarzecki z Fundacji Widzimy Inaczej.

Zajęcia w ramach projektu będą odbywały się w terminie od 13 stycznia do 31 marca 2020 r., ale można dołączyć w każdej chwili.

Rodziców zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt pod adresem biuro@widzimyinaczej.org.pl lub pod numerem telefonu 690 062 644.

Do zobaczenia na korcie!

Projekt ,,Rakiety ATNIS” – zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku jest współfinansowany przez Mokotowską Fundację Warszawianka – Wodny Park.

Fot. Pixabay