Treść artykułu

Osoba niewidoma siedzi na ławce z psem przewodnikiem

Zaproszenie na spotkanie o psach przewodnikach

Chcesz mieć psa przewodnika? Nie wiesz co zrobić? Weź udział w zdalnym spotkaniu, a dowiesz się wszystkiego na ten temat. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 29.11.2021 r. o godz. 19.00 na platformie Zoom.

Zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby niewidome i z bardzo poważnymi problemami wzroku, które są zainteresowane posiadaniem psa. W czasie wydarzenia opowiemy m.in. o tym – dlaczego warto być posiadaczem psa przewodnika, co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem czworonoga, po co są opracowywane standardy i co zyskamy, wprowadzając je w życie. Co więcej, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Obejrzymy także ciekawy kilkuminutowy film z audiodeskrypcją, na którym osoby posiadające psa, dzielą się swoimi doświadczeniami.

A zatem przypominamy – spotkanie 29 listopada na platformie Zoom. Tym razem proponujemy rozpoczęcie o godz. 19.00, czas trwania to ok. 2 godz. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres mailowy: ioptulowicz@pzn.org.pl do 25.11.2021 r.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, należy mieć zainstalowaną aplikację Zoom w komputerze czy na telefonie albo posiadać konto na Zoom.

Na dzień przed spotkaniem uczestnikom wyślemy link zapraszający.

A już dzisiaj mogą Państwo obejrzeć film na stronie: https://youtu.be/FT4RlOfJZzI.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Rehabilitacji
Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych