Treść artykułu

Ośrodek Lecznicz-Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana "Nestor" w Muszynie.

Pomóż naszym ośrodkom

Sytuacja gospodarcza w naszym kraju i na całym świecie sprawia, że wiele firm i instytucji znalazło się w nowej, często bardzo trudnej sytuacji. Miejsca, które znamy i lubimy, mogą zniknąć z dnia na dzień, jeśli ich sympatycy nie wyciągną do nich pomocnej dłoni. Nasze ośrodki po raz pierwszy proszą Państwa o pomoc.

Wakacje nad morzem, w górach, w Ciechocinku? A może konferencja lub turnus rehabilitacyjny w Bydgoszczy? Wszyscy chcemy, by to było możliwe. Niestety, ośrodki PZN zmagają się z trudną sytuacją finansową związaną z pandemią. Nie poddajemy się jednak i walczymy o ich przetrwanie. Mogą nas Państwo wesprzeć w tej walce na rożne sposoby.

Zbiórka na rachunek

Wydzieliliśmy specjalny rachunek bankowy w PZN na wpłatę darowizny na rzecz ośrodków. Prosimy przy celu wpłaty wpisać tytuł „Darowizna na Ośrodki PZN”, jeżeli Państwo sobie życzą, można wskazać nazwę konkretnego Ośrodka („Homer” w Bydgoszczy, „Klimczok” w Ustroniu, „Nestor” w Muszynie, „Eden” w Ciechocinku) można także dokonać wpłaty bez takiego wskazania.

Bank Pekao SA 95 1240 2887 1111 0010 7358 3869

Informujemy jednocześnie, że dokonując rozliczenia w zeznaniu rocznym PIT za 2020 rok, będą mogli Państwo odliczyć wpłaconą darowiznę.

Przypominamy również, że w zeznaniu rocznym PIT za 2019 r. mogą Państwo 1% przekazać na organizację pożytku publicznego i wpisać KRS Związku: 0000042049, wskazując nazwę konkretnego Ośrodka lub przeznaczyć 1% po prostu na Ośrodki PZN.

Szczegóły: https://pzn.org.pl/na-pomoc-osrodkom-polskiego-zwiazku-niewidomych/.

Vouchery na pobyt w ośrodku

Już teraz mogą Państwo zaplanować urlop, kupując voucher na pobyt w „Nestorze” lub „Klimczoku”.

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN im. kpt. Jana Silhana „Nestor” w Muszynie oraz Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Klimczok” w Ustroniu Morskim oferują vouchery na turnusy wypoczynkowo-rehabilitacyjne na 2021 rok za 80% ceny katalogowej. To bardzo korzystna oferta, która jednocześnie staje się ogromnym wsparciem dla tych placówek, które dzięki temu będą mogły funkcjonować dalej. Szczegóły: https://pzn.org.pl/uratujmy-tradycje-nestor-zaprasza-na-turnusy-2021/ oraz https://pzn.org.pl/kup-voucher-na-rok-2021-i-wesprzyj-klimczoka/.