Władze naczelne Związku XVII kadencji

1. Skład Zarządu Głównego:

Prezes Zarządu Głównego:

  • Anna Woźniak-Szymańska (z Okręgu Mazowieckiego)

wiceprezes Zarządu Głównego:gos

  • Kornel Chmiel (z Okręgu Śląskiego)
  • Tomasz Krzyżański (z Okręgu Świetokrzyskiego)
  • Włodzimierz Ożga (z Okręgu Opolskiego)

sekretarz generalny Zarządu Głównego:

  • Elżbieta Oleksiak – członek nadzwyczajny z Okręgu Mazowieckiego

Skarbnik Zarządu Głównego:

  • Dorota Moryc (z Okręgu Śląskiego)

Członkowie Zarządu Głównego:

  • Elżbieta Lipińska i Anna Jaworska (Okręg Dolnośląski)
  • Zbigniew Terpiłowski i Anna Kruczkowska (Okręg Kujawsko-Pomorski)
  • Maria Olszak i Zbigniew Nastaj (Okręg Lubelski)
  • Elżbieta Czerwonka i Ewa Kołtko (Okręg Lubuski)
  • Iwona Jendrys i Lucyna Góra (Okręg Łódzki)
  • Jan Ortyl i Ryszard Sienkiewicz (Okręg Małopolski)
  • Krzysztof Chrobot i Jerzy Orzeł (Okręg Mazowiecki)
  • Krystyna Pacholik i Andrzej Kużdżał (Okręg Opolski)
  • Ryszard Cebula i Małgorzata Musiałek (Okręg Podkarpacki)
  • Krystyna Wasilewska i Agnieszka Szóstko (Okręg Podlaski)
  • Ewa Redzimska i Krystyna Dzióbek (Okręg Pomorski)
  • Jerzy Janas (Okręg Śląski)
  • Izabela Wałęga i Mirosław Szymczyk (Okręg Świętokrzyski)
  • Piotr Łożyski i Tadeusz Milewski (Okręg Warmińsko-Mazurski)
  • Aleksander Rodziewicz i Andrzej Łukaszyk (Okręg Wielkopolski)
  • Lech Borucki i Justyna Jastrzębska (Okręg Zachodniopomorski)

2. Skład Głównej Komisji Rewizyjnej:

  • przewodniczący: Piotr Kopyciński (z Okręgu Kujawsko-Pomorskiego)
  • wiceprzewodnicząca: Elżbieta Bania (z Okręgu Małopolskiego)
  • sekretarz: Krystyna Nowak (z Okręgu Zachodniopomorskiego)

członkowie:

  • Krzysztof Badowski (z okręgu Kujawsko-Pomorskiego)
  • Leokadia Hajęcka (z Okręgu Łodzkiego)
  • Wojciech Kukla (z Okręgu Dolnośląskiego)
  • Krystyna Krajewska (z Okręgu Warmińsko-Mazurskiego)
  • Sławomir Kurzyński (z Okręgu Śląskiego)
  • Dominik Michalak (z Okręgu Wielkopolskiego)
  • Maria Okulska (z Okręg Podkarpackiego)
  • Halina Walczykiewicz (z Okręgu Lubelskiego)
  • Maria Wal-Piłasiewicz (z Okręgu Pomorskiego)
  • Wojciech Zieliński (z Okręgu Mazowieckiego)

3. Skład Sądu Koleżeńskiego Związku:

  • przewodniczący: Krystyna Skiera (z Okręgu Kujawsko-Pomorskiego)
  • wiceprzewodniczący: Dariusz Majorek (z Okręgu Pomorskiego)
  • sekretarz: Anna Tylka (z Okręgu Małopolskiego)

członkowie:

  • Janusz Gaucha (z Okręgu Dolnośląskiego)
  • Ryszard Turyk (z Okręgu Lubelskiego)
  • Paweł Tatur (z Okręgu Lubuskiego)
  • Wanda Nastarowicz (z Okręgu Łódzkiego)
  • Anna Gębka (z Okręgu Mazowieckiego)
  • Marek Kasprzyk (z Okręgu Opolskiego)
  • Zofia Brodzicka (z Okręgu Podkarpackiego)
  • Jerzy Kuczyński (z Okręgu Podlaskiego)
  • Jan Tarnawa (z Okręgu Śląskiego)
  • Andrzej Molenda (z Okręgu Świętokrzyskiego)
  • Andrzej Rekosz (z Okręgu Warmińsko-Mazurskiego)
  • Maria Wojciechowska-Witaszak (z Okręgu Wielkopolskiego)
  • Danuta Skiba (z Okręgu Zachodniopomorskiego)

Pobierz artykuł jako dokument .pdf