Kryminał z audiodeskrypcją w kinie Elektronik

Kryminał z audiodeskrypcją w kinie Elektronik

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na kolejny seans w ramach cyklu „Rodzina kinomaniaków”. 18 kwietnia 2019 r. o godzinie 17.30 w kinie Elektronik będzie można obejrzeć film w reżyserii Borysa Lankosza – „Ciemno, prawie noc” z audiodeskrypcją.

O filmie:

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny.

Wstęp jest bezpłatny, na każdy pokaz obowiązuje odbiór wejściówek w kasie kina lub rezerwacja miejsc: rezerwacje@kulturabezbarier.org, tel. 793 996 475. Uwaga! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.

Organizatorzy zapraszają na pokaz całe rodziny. Na czas projekcji filmu rodzice mogą zostawić dzieci pod opieką animatorów. Najmłodsi mogą uczestniczyć w zajęciach edukacyjno-rozrywkowych. Osoby, które chcą skorzystać z opieki na dziećmi, przy dokonywaniu rezerwacji powinny podać następujące informacje:

  • liczba dzieci,
  • imiona dzieci,
  • wiek dzieci,
  • indywidualne potrzeby dzieci.

Rodzice powinni także zapewnić dzieciom jedzenie i picie na czas warsztatów.

Kino Elektronik

ul. gen. Zajączka 7

01-518 Warszawa